Babu - drevené príbehy

Babu - drevené príbehy je balenie drevených blokov pre rozprávanie príbehov deťom. Deti milujú hry na skutočný svet a chcú mu porozumieť. Stavba domu, zámku, škôlky, reštaurácie, farmy, majáku, vlaku je len začiatkom hry. S deťmi budete tvoriť nekonečné príbehy, čím podporíte ich fantáziu a zvýšite komunikačné schopnosti. Uvolnite vlastnú fantáziu, použijte farebný papier, kamene, a ďalšie materiály alebo iné hračky - napr. Dupo alebo Igráčikov, kterých máte po ruke a vaše sny sa premenia v realitu.

Babu - drevené príbehy sme navrhli s hlbokým rešpektom k prírode a trvalo udržateľným lesom. Drevo pochádza z lesov Českej republiky, Slovenska a Rakúska a je spracované výhradne v týchto krajinách v srdci Európy. To nám poskytuje možnost kontroly kvality dreva i použitých technológií. Používame výhradne drevo tvrdých drevín, aby sme zaistili maximálnu životnosť hračiek a vysokú kvalitu povrchu drevených blokov. Vaše vnúčatá tak možno jedného dňa znovu objevia Babu - drevené príbehy kdesi v podkroví a budú po Vás chcieť aby ste im rozprávali príbehy tak, ako ste ich rozprávali pred rokmi ich rodičom.

Babu - drevené príbehy sú vyrobené bez jemnej povrchovej úpravy, ponúkajú tak deťom prirodzený a čistý kontakt s drevom. Nepoužívame žiadne ochranné nátery, organické ani anorganické. 

V procese výroby sa drevo suší cca 3 roky v tieni a následne sa dosušuje v špeciálnych sušičkách na drevo. Prirodzenou vlastnosťou dreva je, že vplyvom okolného prostredia (vlhkosť, teplota) mení svoje vlastnosti i tvar. Tieto zmeny nemajú vplyv na hrateľnosť a nie sú dôvodom na reklamáciu. Predcházajte kontaktu s vodou, jedlom. Preto je táto drevená hračka najvhodnejšia pre deti, ktoré už neberú hračky do úst. V prípade znečistenia povrch očištite vlhkou handričkou, do sucha vytrite a prebrúste šmirgľovým papierom. 

V prípade nespokojnosti môžete tovar vrátiť do dvoch týždňov. Vrátený tovar z hygienických dôvodov nebude znovu predaný, ale ekologicky likvidovaný.